Obec Kunratice
Obec KunraticeLipnice, Studený

Ohlédnutí za 3. ročníkem fotbalového turnaje v Kunraticích

Vítězný BOBO Tým

Sedm týmů bojovalo o celkové vítězství systémem každý s každým. V teplém počasí ubývali rychle síly, ale na bojovnosti to nikomu neubralo.

Celkově se úroveň  hodně zlepšila, motivací bylo  určitě i to, že se turnaje zúčastnili dvě mužstva z Dečína a jedno mužstvo složené  s takřka celé Jižní Evropy.

Medailové umístění bylo pro tento rok následující.

1. BOBO TÝM z Děčína
  2. Líska
  3. Děčín

Domácí tým z Kunratic zůstal těsně pod stupni vítězů čtvrtý, tak snad příští rok se podaří nějaké to medailové umístění vybojovat.

Díky Všem za úsilí a pomoc, kteří se podíleli na přípravě celé akce, našim zaměstnancům a dalším dobrovolníkům.

spolené foto

Datum vložení: 4. 7. 2019 15:08