Mobilní aplikace pro odběratele služby InfoKanál

InfoKanál

Vážení občané,
nabízíme Vám zdarma rozšíření stávajících služeb SMS InfoKanál o mobilní aplikaci pro vaše chytré telefony.

Pomocí služby InfoKanál Vám můžeme posílat nejen SMS, e-maily či hlasové zprávy, ale díky mobilní aplikaci také zprávy (tzv. push notifikace) do vašich telefonů.

Aplikaci InfoKanál (poskytovatelem je společnost KONZULTA Brno, a.s.) si může každý občan zaregistrovaný k odběru zpráv zdarma stáhnout zde:

Návod:

Pokud jste již zaregistrováni k odběru zpráv našeho SMS rozhlasu InfoKanál:

• Vyberete si aplikaci pro svůj operační systém v telefonu, nainstalujete.
  • Při prvním spuštění je třeba zadat své telefonní číslo a stisknout tlačítko Zaregistrovat.
  • Během chvilky vám bude doručen SMS kód, který zadáte do aplikace a potvrdíte.
  • Poté je vhodné aplikaci InfoKanál povolit zasílání oznámení, abyste se tak dozvěděli o doručených zprávách (notifikacích) i když aplikaci zrovna nebude používat (výzva o povolení se automaticky zobrazí).

Pokud ještě nejste registrovaným odběratelem SMS hlášení InfoKanál:

• prověďte registraci na stránce: https://novy.infokanal.cz/cweb/webregistration.hq?k=kunratice
  • povinné položky k vyplnění: telefonní číslo, jméno, příjmení
  • Kraj, Okres a Obec jsou předvyplněny
  • volitelně můžete vyplnit také:
    • e-mail (doporučujeme - můžeme vám pak zasílat zprávy zdarma i na váš e-mai)
    • částo obce (Kunratice, Lipnice, Studený) - pro cílené hlášení, týkající se konkrétní lokality
    • číslo popisné (nebo evidenční / orientační) - opět pro cílené hlášení, týkající se konkrétní lokality
  • opíšete kontrolní kód
  • zatrhnete potvrzení, že: "Registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby Info Kanál, více informací na webových stránkách obce."
  • Vše potvrdíte tlačítkem Zaslat autorizční kód

Úpravy nebo případné zrušení své registrace můžete provést na stránce: https://novy.infokanal.cz/reg

Po úspěšně provedené registraci již postupujte dle výše popsaného návodu.

Všechny důležité zprávy budeme odběratelům i nadále zasílat formou SMS zpráv.
Zprávy do mobilní aplikace jsou však zdarma jak pro uživatele, tak pro obec a díky tomu obec může na provozu služby InfoKanál ušetřit nějaké peníze. Za každou odeslanou SMS platíme, naopak rozesílání zpráv do mobilní aplikace a rozesílání e-mailů je zdarma.

Datum vložení: 6. 4. 2020 16:01
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2020 16:57