Poznámka k napouštění bazénů

bazénJako každý rok, tak i v letošním roce upozorňujeme na problém s pitnou vodou v následujícím období, zejména pak hlavně v Kunraticích.

Jak už jistě všichni víte, hlavní problém prudkého poklesu vody v našich zásobovacích bazénech na pitnou vodu způsobuje bezohledné napouštění bazénů.

Upozorňuji, že posílení vodního zdroje, které je samo o sobě samozřejmě prospěšné, problém z bezohledností nevyřeší!

Pokud si kdokoliv z Vás bude chtít napustit svůj bazén, telefonicky mne kontaktujte na telefonním čísle 724 187 613 a po domluvě si můžeme říci, zda je momentálně možné napouštět bazén nebo nikoliv. Těm, kdo neodebírají zpravodaj a mají bazén na své zahradě, vhodíme do schránky leták s touto informací.

Rádi bychom navázali na tento způsob komunikace, který se v mnoha případech osvědčil už v minulosti.

Buďte proto ohleduplní a respektujte tuto vzájemnou součinnost.

Děkuji za Vaše pochopení

Pavel Kryštůfek