Pěkný před Vánoční dárek

sv.Jan NepomuckýPěkný před Vánoční dárek pro obyvatele obec Kunratice, členy Spolku Pod Studencem a návštěvníky našich krásných míst.

S potěšením, radostí a díkem oznamujeme, že správní rada Ústecké komunitní nadace schválila v rámci 31. otevřeného grantového kola - podpořené nadačním příspěvkem Fond RENESANCE Martina Hausenblase při Ústecké komunitní nadaci - žádost Spolku Pod Studencem o nadační příspěvek č. 4-6 -31-0 “OGF-031-006“ týkající se projektu: „Socha sv. Jana Nepomuckého z r. 1719 – Kunratice u České Kamenice“ a přidělila spolku nadační příspěvek na tento projekt v plné žádané výši.

Mnohokrát Ústecké komunitní nadaci děkujeme. Vážíme si podpory Obecního úřadu Kunratice a finanční podpory soukromých dárců, kteří projekt také podpořili. Je to paní Renata Hergetová, Kateřina Fabichová, Zuzana a Vladimír Kuželovi, Martina Nádvorníková, Martina Pomichálková, Martin Prokop, Ivana Štětkářová, Jitka Štraubová, Filip Touška a Miluše a Vlastimil Vrtílkovi. Tato podpora nám umožňuje naší práci.

Moc se těšíme na výsledek práce restaurátora BcA. Jana Fedorčáka, který sochu bude obnovovat během roku 2019.

Ren UKN

SPS  Obec Kunratice