NEpálení čarodějnic a stavba nového přístřešku na obecním hřišti

Upozorňujeme všechny rodiče, že v dubnu 2021 budou zahájeny bourací práce na stávajícím přístřešku na obecním hřišti v Kunraticích.

Upozorňujeme všechny rodiče, že v dubnu 2021 budou zahájeny bourací práce na stávajícím přístřešku na obecním hřišti v Kunraticích. Na stejném místě vyroste přístřešek nový, větší a se zastřešenou pergolou.
Prosíme -  apelujte na své děti které na hřiště chodí, aby se kvůli jejich bezpečí nezdržovaly na místě stavby.

Současná protiepidemická situace nám zřejmě ani letos nedovolí pálení čarodějnic na hřišti a pokud z médií uslyšíme, že to možné je, s největší pravděpodobností se tato akce z preventivních důvodů na hřišti ani tak neuskuteční. Stavbu májky a vše s tím spojené zajistí obec svými zaměstnanci s pomocí Farmy Lipnice.

Vytvořeno: 5. 4. 2021
Poslední aktualizace: 5. 4. 2021 22:29